II Przeworskie Targi Ślubne – ruszyły zapisy wystawców

Zapraszamy na kolejną edycję Przeworskich Targów Ślubnych. Najbliższa odbędzie się 16 lutego 2020 w Hotel-Restauracja „Leliwa” w Przeworsku. Listy zgłoszeniowe dla wystawców zostały otwarte.

Po dużym sukcesie pierwszej edycji Targów Ślubnych w Przeworsku, którą odwiedziło ponad 1200 osób, organizujemy kolejną edycję w nowym miejscu z jeszcze większym zapałem do pracy i organizacji tego typu wydarzenia w naszym mieście. Dla wystawców został zmieniony system wyboru i rezerwacji stanowisk, dzięki czemu na dwóch połączonych ze sobą salach może się zmieścić nawet 50 wystawców z branży ślubnej i weselnej.

Zachęcamy salony sukien ślubnych i garniturów, fotografów, kamerzystów, salony jubilerskie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kwiaciarnie, florystów, cukiernie, dekoratorów ślubnych, instruktorów tańca, zespoły muzyczne, DJ-ów, wodzirejów, animatorów oraz wiele innych firm związanych z branżą weselną do zapoznania się z naszą ofertą.

Niezmiennie głównym celem wydarzenia jest pokazanie jak największej liczby wystawców przyszłym nowożeńcom w jednym miejscu. Chcemy dać możliwości szerokiego wyboru produktów i usług. Targi Ślubne od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko zwiedzających, ale także mediów takich jak telewizja, prasa, radio czy portale informacyjne. Stawiamy na dużą promocję oraz reklamę tegorocznego wydarzenia, co pozwoli zachęcić zainteresowanych do wzięcia udziału w Targach.

Wystawcy chcący zgłosić swój udział powinni zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy (dokumenty dostępne są poniżej) i uiścić opłatę za stanowisko. Cena obejmuje otrzymanie jednego stanowiska wystawowego. Targi Ślubne w Przeworsku nie mają charakteru komercyjnego, a wszystkie opłaty rejestracyjne przeznaczone będą na promocję wydarzenia.

Firmy i osoby chętne do zaprezentowania swoich usług na II Przeworskich Targach Ślubnych zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail: biuro@targi.przeworsk.pl lub poprzez Messengera.


Regulamin z cennikiem dla wystawców dostępny jest poniżej:

Plan stanowisk II Przeworskich Targów Ślubnych – 16 luty 2020 / Hotel-Restauracja „Leliwa” Przeworsk