Kurs fotografii w Przeworsku – poziom podstawowy

Uruchamiamy zapisy na „Kurs fotografii – poziom podstawowy”, który startuje w listopadzie. Zajęcia weekendowe (sobota-niedziela) obejmujące 24 godzinny plan zajęć teoretycznych i praktycznych odbywających się w Przeworsku. Kurs skierowany jest głównie do osób zaczynających swoją przygodę z fotografią, ale zachęcamy także fotografów początkujących oraz średnio-zaawansowanych do wzięcia udziału w zajęciach.

Zajęcia podzielone są na dwie części. Teoretyczną, w której każdy pozna zasady działania aparatu fotograficznego, zapozna się obsługą aparatu, trybach fotografowania oraz parametrach takich jak ISO, czas naświetlania i przysłona. Dowiesz się co to są zasady tworzenia i kompozycji obrazu, rytm w fotografii, balans bieli oraz jak wykorzystać każdy rodzaj światła do zrobienia dobrego zdjęcia.

W części praktycznej nauczysz się wykorzystywać światło zastane i światło sztuczne, dowiesz się jak odpowiednio ustawić aparat i lampy w studiu, jak dobrze wyłapać ostatnie promienie słońca do wykonania ciekawego zdjęcia. Ponadto zasady w fotografii produktowej, jak wykonać dobry portret oraz jak zrobić dobre zdjęcie w plenerze. Zajęcia praktyczne odbywać się będą w studiu i plenerze z wykorzystaniem modeli oraz różnych przedmiotów.

Dodatkowo zajęcia z obróbki i retuszu zdjęć, praw autorskich, RODO, marketingu i reklamy w internecie.

Zajęcia poprowadzą fotografowie z doświadczeniem w różnego rodzaju fotografii z firmy 2B4U Studio (https://2b4ustudio.pl).

Koszt warsztatów 280zł/os. Zapewniamy przekazanie niezbędnej wiedzy, zajęcia z humorem i bufet kawowy.

Terminy zajęć:

Zajęcia teoretyczno/praktyczne – 16-17 listopada 2019, w godzinach 9-16.
Zajęcia praktyczne – ustalane z kursantami podczas pierwszych zajęć.

W jednej grupie będzie maksymalnie 10 osób.

Zajęcia przeznaczone dla osób 16+. Na zajęcia uczestnik potrzebuje swój aparat cyfrowy, z możliwością ustawień manualnych.

Zapisy oraz więcej informacji przez Facebook lub pod mailowo biuro@targi.przeworsk.pl