Ruszyły zgłoszenia wystawców do Przeworskich Targów Ślubnych 2019

Serdecznie zapraszamy na Przeworskie Targi Ślubne, które odbędą się 17 lutego 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Wystawcy już mogą zgłaszać swój udział w tym wydarzeniu.

W tym dniu hol główny oraz Sala Klubowa MOK-u zmienią się w strefę ofert dla narzeczonych oraz par poszukujących usługodawców na swój wymarzony ślub i wesele. Ponad 30 stanowisk wystawienniczych pozwoli na zaprezentowanie ofert szerokiego grona wystawców w jednym miejscu!

Zachęcamy sale weselne, salony sukien ślubnych i garniturów, fotografów, kamerzystów, salony jubilerskie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kwiaciarnie, florystów, cukiernie, dekoratorów ślubnych, instruktorów tańca, zespoły muzyczne, DJ-ów, wodzirejów, animatorów oraz wiele innych firm związanych z branżą weselną do zapoznania się z naszą ofertą.

Głównym celem wydarzenia jest pokazanie jak największej liczby wystawców z różnych dziedzin. Przyszłym nowożeńcom chcemy dać możliwości szerokiego wyboru produktów i usług. Targi Ślubne od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko zwiedzających, ale także mediów takich jak telewizja, prasa, radio czy portale informacyjne. Stawiamy na dużą promocję oraz reklamę tegorocznego wydarzenia, co pozwoli zachęcić zainteresowanych do wzięcia udziału w Targach.

Wystawcy chcący zgłosić swój udział powinni zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy (dokumenty dostępne są poniżej) i uiścić opłatę za stanowisko. Cena obejmuje otrzymanie jednego stanowiska wystawowego. Targi Ślubne w Przeworsku nie mają charakteru komercyjnego, a wszystkie opłaty rejestracyjne przeznaczone będą na promocję wydarzenia.

Pliki do pobrania:

Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o kontakt w celu weryfikacji zajętości miejsc wystawienniczych.